Daugiau infiormacijos rasti ir sekti projektą galima:

https://www.facebook.com/Dialogai3 

 

Projektas skirtas atkreipti dėmesį į suniokotas, išpaišytas "graffitčių" / "tagų" sienas Kaune. DIALOGAI3 bandys keisti požiūrį į gatvės meną ir ieškos sprendimo būdo šiai problemai spręsti, žvelgiant į tai menininkų akimis.
 
GRAFFITI – MENAS AR NUSIKALTIMAS?
Miesto gatvės – tai viešos galerijos, kur kiekvienas praeivis tampa kūrinio žiūrovu.
Socialinė - meninė akcija DIALOGAI3 kalba apie Kauno miesto abejingą veidą ir kviečia kurti kartu. Norintys - turi galimybę susipažinti ir bendradarbiauti su profesionaliais menininkais, Vilniaus dailės akademijos dėstytojais ir bendraminčiais
, kartu diskutuoti apie mūsų miesto problemas ir jas išryškinti savo kūriniuose. 
Kaip tai vyks? Akcijos dalyviai rugsėjo – spalio mėnesiais kartu lankys aktualias paskaitas, diskusijas, kurs ir dalinsis mintimis kūrybinėse dirbtuvėse bei specialiai organizuotuose vakaruose. Tai yra puiki galimybė išbandyti įvairias idėjas, susipažinti su skirtingomis kūrybos technikomis ir mokytis iš vienas kito. 
Akcijos finalas – 10 ties unikalių darbų įgyvendinimas, kurie bus eksponuojami Kauno miesto centrinėse ir senamiesčio gatvėse ir kartu prikels naujam gyvenimui apleistas miesto erdves.

KĄ MES DARYSIM? 
Sutvarkysime pasirinktas subjaurotas Kauno miesto sienas .
Kursim naują Kauno miesto įvaizdį. 
Keisime nusistovėjusį visuomenės požiūrį į Gatvės meną.

MENAS.MIESTAS.TU

Akademijos studentų iniciatyva organizuojama interaktyvi socialinė-meninė akcija, kalbanti apie Kauno miesto „abejingą veidą“ skatins miestiečius atkreipti dėmesį į matomus, bet jau nebepastebimus ir tapusius „normalia“ kasdienybe antisocialinius miesto reiškinius (ignoravimas, abejingumas, nesaugojimas ir pan.) ir imsis veiksmų tai situacijai paryškinti.

Projekto metu bus įgyvendinama kelių pakopų programa, apimanti kūrybines dirbtuves (workshop), kurių metu bus kuriamos vizualizacijos pateiktoms vietoms (nepatrauklios Kauno pastatų sienos), vėliau perkeliamoms ant realių sienų.
Projekto metu vyks seminarai / paskaitos apie projekto iškeltas problemas (apie apleistus paveldo ir paprastus pastatus, darkančius miestą „Graffiti“ piešinius, šiukšlinimą, abejingumą ir t.t.). 

REGISTRUOKIS IR SIŲSK SAVO DARBUS:  This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

ORGANIZATORIUS: galerija “Meno parkas“;
PARTNERIAI VDA KDF, Kauno Taikomosios Dailės mokykla, Kauno A. Martinaičio dailės mokykla;
RĖMĖJAI: “RYTERNA“, Kauno miesto savivaldybė, „MIMETA“, Kultūros Rėmimo Fondas, „GIJOTA“.