mergaite

 

CREATurE s


PRIEŠFESTIVALINIAI RENGINIAI

GEGUŽĖS 23 d.

 

19:00

Baras "B.O."

Muitinės g. 9,

Kaunas

 

DOKUMENTINIO FILMO PERŽIŪRA

Andy Lee "Žmogus - drobė" (org."Human Canvas")

GEGUŽĖS 30 d.

 

19:00

Baras "B.O."

Muitinės g. 9,

Kaunas 

VIDEO DOKUMENTACIJOS PERŽIŪRA

Performanso festivalis "Dimensija 1". Kuratoriai: Džiugas Katinas ir Linas Liandzbergis (LT)

BIRŽELIO 6 d.

 

19:00

Baras "B.O."

Muitinės g. 9,

Kaunas 

PERFORMANSŲ IR VIDEO FILMŲ PERŽIŪRA

[RED BIND] Gilivanka Kedzior ir Barbara Friedman (FR)

BIRŽELIO 7 d.

19:00

Galerija „Meno parkas”
Rotušės a. 27, Kaunas

PASKAITA

Kęstutis Šapoka (LT) „Performansas kaip kasdienė alter-politinė
praktika: Redas Diržys/Alytaus avangardizmo dvidešimtmetis”

 BIRŽELIO 8 d.

 

 

16:00

Vilniaus g.

požeminė perėja

PERFORMANSAS

Daina Pupkevičiūtė (LT) "Terapija IV: habeo"

 

 

FESTIVALIS PRASIDEDA 

BIRŽELIO 13 d.

18:00
FLUXUS Ministerija 
Jonavos g. 3, Kaunas

 

PERFORMANSAS

Benas Šarka (LT) „Vabi Sabi Vasabi“

 

19:00
Galerija „Meno parkas”
Rotušės a. 27, Kaunas

PERFORMANSAS

Ramūnas Jaras (LT) „Fpaurea“

 

BIRŽELIO 14 d.

 

12:00-19:00
Galerija „Meno parkas”
Rotušės a. 27, Kaunas

VIDEO DOKUMENTACIJOS

MPA-B (DE)

Karolina Kubik (PL)

17:00-19:00
Galerija „Meno parkas”
Rotušės a. 27, Kaunas

FESTIVALIŲ PRISTATYMAS

MPA-B (Francesca Romana Ciardi, DE)

PALS (Lovisa Johannson, SE)

Live Action (atstovauja Joakim Stampe, SE)

 

19:00-20:00
Galerija „Meno parkas”
Rotušės a. 27, Kaunas

 

PERFORMANSAS

Orion Maxted (GB/DE)

20:00-22:00
FLUXUS Ministerija 
Jonavos g. 3, Kaunas

PERFORMANSAI

Anaïs Heraud (FR/DE) „Maklinėti“

Francesca Romana Ciardi (GB/DE) „NePaisantNieko”

Nathalie Mba Bikoro (GA/FR/DE) „Mes nusileidome”

Lala Nomada (MX/DE) iš serijos „Pienas“

BIRŽELIO 15 d.

 

12:00-18:00
Galerija „Meno parkas”
Rotušės a. 27, Kaunas

VIDEO DOKUMENTACIJOS

PALS (SE)

Live Aktion (SE)

 

15:00-16:00
Galerija „Meno parkas”
Rotušės a. 27, Kaunas

 

NEFORMALI PASKAITA

Č. Lukenskas ir R. Antinis (LT) „Post Ars“

 

17:00-20:00
FLUXUS Ministerija 
Jonavos g. 3, Kaunas

PERFORMANSAI

Maline Casta (SE) „Mediocris”

Denis Romanovski (SE) „Kaip bet kas kitas“

Joakim Stampe (SE) „Nėra meno signalo # 4“

Dinka Pignon (SE) „Nesu tikra“

Johannes Bergmark (SE) „Nušvitimas“

WOL performanso duetas (SE) „Kasetės įrašymas”

Lovisa Johannson (SE) „Popierizmas”

Wenche Tankred (SE) „Kaip pasigaminti paukštį narvelyje“

 

20:00~01:00
FLUXUS Ministerija 
Jonavos g. 3, Kaunas

EKSPERIMENTINĖS MUZIKOS KONCERTAS

Feine Trinkers Bei Pinkels Daheim (DE)

1000SCHÖEN (DE)

Bruzgynai (LT)

Sovijus (LT)

Den Arkaiska Rösten (SE)

BIRŽELIO 16 d.

 

12:00-16:00
Galerija „Meno parkas”
Rotušės a. 27, Kaunas

VIDEO DOKUMENTACIJOS

„Guangzhou Live Action Art festival“ (CHN)

Performanso festivalių „Dimensijos“ (LT)

 

15:00-16:00
Galerija „Meno parkas”
Rotušės a. 27, Kaunas

 

PASKAITA

Dinka Pignon „Virtualios erdvės, dalyvaujamosios
instaliacijos ir performanso menas“

 

16:00-18:00
Rotušės aikštė

PERFORMANSAI

MeKuSa (LT) „Išnyksiu kaip dūmas“

Redas Diržys (LT) „Proletarinė situgrafija”

Joakim Stampe (SE) „Nėra meno signalo # 5“

Juozas Laivys (LT) „Senas laikraštis“

Lala Nomada (MX/DE) iš serijos „Pienas“

Erik Wijkström (SE) „Prisipažinimas meilėje”

 

16:00-18:00
Rotušės aikštė

KŪRYBINĖS DIRBTUVĖS
Joakim Stampe (SE) „Efemeriški vandens kūnai − Kaunas“

 

16:00-18:00
Rotušės aikštė

KŪRYBINĖS DIRBTUVĖS

Den Arkaiska Rösten (SE) eksperimentinės muzikos kūrybinės dirbtuvės

Dalyvavimas užsiregistravus!

 

VISI RENGINIAI NEMOKAMI

Kviečiame į CREATurE Live Art festivalio renginius!

KRAUNASI ...