Parodos laikas: 2017 05 13 - 2017 11 26

Vieta: Palazzo Mora, Strada Nuova #3659, Venecija, Italija

Jonas Gasiūnas, Patricija Gilytė, Algis Kasparavičius. "PERSONAL STRUCTURES – open borders"

 

Venecijos rūmuose Palazzo Bembo ir Palazzo Mora vyksta projektas "Personal Structures" (liet. "Asmeninės struktūros"), kuriame dalyvauja galerija "Meno parkas".

Venecijos bienalės 2017 kontekste, GAA fondas pristato didžiulę parodą „Personal Structures – open borders“ (liet. „Asmeninės struktūros – atviros sienos“), kurioje eksponuojami ir Jono Gasiūno, Patricijos Gilytės bei Algio Kasparavičiaus (A. Kasparavičiaus instaliacija projekte pristatoma kartu su „Lewben Art Foundation“) darbai. Parodą, kuri vyksta prestižiniuose Palazzo Bembo ir Palazzo Mora rūmuose, priima ir remia Europos kultūros centras.

Paroda pateikia plačią - tarptautiniu mastu įsitvirtinusių menininkų ir mažiau žinomų autorių - kombinaciją. Skerspjūvis to, kas gali būti pamatyta šiandien, kaip šiuolaikinis menas. Paroda daugiausiai pristato neseniai sukurtus darbus, taip pat specifinės vietos instaliacijas. Kai kurie Palazzo Mora ir Palazzo Bembo kambariai dedikuoti vieno autoriaus pristatymui, kituose kambariuose pateikiamos projektų bei kūrinių kombinacijos. Per dalyvaujančius projekte skirtingų kultūrų bei amžiaus menininkus - virš 200 autorių reprezentuoja daugiau kaip 40 šalių – ir jų itin asmenines perspektyvas, LAIKO – ERDVĖS – EGZISTENCIJOS temos išryškėja neįprastai.

Dialoge su ne europiečių kūriniais, GAA fondo paroda „Personal Structures – open borders“ eksponuoja bendrystę ir skirtumus tarp europiečių. Dėl to paroda stimuliuoja labiau sąmoningą suvokėjo santykį su jo kasdienine aplinka, siekiant praplėsti jų pačių suvokimą apie jų asmeninę žmogaus Egzistenciją, įtakotą per Laiką ir Erdvę tam tikros kultūros.

 

Lietuvaičių kūriniai eksponuojami Palazzo Mora (Palazzo Mora Cannaregio, 3659, 30121 Venecija, Italija; kambarys Nr. 15 (P. Gilytės ir J. Gasiūno kūriniai) ir 3B1 (A. Kasparavičiaus instaliacija).

 

Galerijos "Meno parkas"  dalyvavimą projekte "Personal Structures" iš dalies finansuoja Lietuvos kultūros taryba ir Lietuvos Respublikos kultūros ministerija bei Kauno miesto savivaldybės programa "Iniciatyvos Kaunui". 

KRAUNASI ...