Parodos laikas: 2019 04 25–2019 06 30

Vieta: L'Hospitalet miesto muziejus (Joan Pallarés, 38, 08901 Hospitalet de Llobregat, Ispanija)

 

Balandžio 25 d. (ketvirtadienį) vyks tarptautinės šiuolaikinio meno parodos „Kariatidė“ atidarymas „L‘Harmonia“ muziejuje (L‘Hospitalet, Barselona).

Projekto organizatorius  muziejus „L harmonia“ (L‘Hospitalet-Barselona), įsikūręs įspūdingame 16-ojo amžiaus pastate, kaupia ir eksponuoja istorinio kultūros paveldo eksponatus. Neapsiribodamas tik nuolatinės ekspozicijos pristatymu, muziejus keletą metų vykdo ir šiuolaikinio meno projektus, tam paskyręs dalį muziejaus erdvių. Kiekvienais metais rengiamos šiuolaikinio meno parodos koncepcija parengiama atsigręžiant į vienokį ar kitokį istorinio kultūros paveldo eksponatą saugomą muziejuje.  Menininkai iš įvairių šalių, šiuolaikinio meno priemonėmis (instaliacija, video menas, objektas, tapyba ir kt.), kviečiami savo kūriniais interpretuoti istorinį paveldą. Šių metų parodos tema – „Kariatidė“.  

Galerija „Meno parkas“ jau ne pirmą kartą kviečiamas dalyvauti muziejaus organizuojamuose  kasmetinėse šiuolaikinio meno parodose. Šiais metais, kartu su menininkais iš Ispanijos, Prancūzijos, Vokietijos, dalyvauja trys Lietuvos menininkai: Aušra Andziulytė – savo drobėse temą gvildenanti per šiandien taip aktualią emigracijos prizmę, Židrija Janušaitė – projektui sukūrusi video filmą „Majestic“ ir Arvydas Žalpys – pristatantis instaliaciją šia tema.

 

Parodos laikas: 2019 balandžio 25 d. – birželio 30 d.

Paroda yra galerijos tarptautinio tęstinio kultūrinių mainų projekto "Meno linija" dalis. Projektą pristato Lietuvos kultūros taryba.

  

KRAUNASI ...