Parodos laikas: 2019 11 09, 14 val.

Vieta: Galerija „Meno parkas“ (Rotušės a. 27, 44279 Kaunas, Lietuva)

 

Paskutinę Vaidos Tamoševičiūtės parodos "Motinos kūnas" dieną, vykstančią galerijoje "Meno parkas", kviečiame susitikti su parodos autore pokalbiui:

Vaida Tamoševičiūtė: Motinystė ir menas. Pokalbis nr. 1: Salla Hakkola

Tebevykstant parodai noriu pristatyti platesnį savo veiklos spektrą ir įkvėpimo šaltinius, bei atspirties taškus, padėjusius šiems darbams gimti.
Nuo pat pradžių buvau apsisprendusi, kad tapusi mama, neatidėsiu savo veiklų į šoną ir nedarysiu pauzės kūryboje. Su kokiais iššūkiais man teks susidurti ir kaip suderinti mažo vaiko auginimą su darbu nei įsivaizduoti negalėjau. Savo kūrybiniame lauke mačiau mamų, kurioms tai pavyksta, taip pat tokių, kurioms ne. Man reikėjo pagalbos (susidėlioti prioritetus, struktūruoti ir optimizuoti savo darbą) ir ją gavau iš mentorės Lenkos Clayton Artist Residency in Motherhood nuotolinėje programoje. Antras žingsnis buvo reali rezidencija mamoms "S mom" (Pusiau/sVyra), kur būdamos kartu su vaikais jos turėtų galimybę kurti. Praėjusią vasarą panašiai mąstančių entuziastų dėka pavyko padaryti bandomąjį variantą BiteVilnius rezidencijoje Džiuguose su Marijos Griniuk šeima ir Menininkais iš Suomijos Salla Hakkola ir Tim Page.
Šio pokalbio metu norėčiau pristatyti mūsų rezidencijos idėją ir Salla Hakkola, kuri yra kompozitorė, arfistė, performanso menininkė ir antrus metus einančios Lempi mama. Rugsėjo mėnesį stebėjau Sallos, Tim ir Lempi 5 valandų trukmės performansą Minske, taigi jie yra puikus įkvepiančių menininkų pavyzdys, kuris tikiuosi bus graži tokių pokalbių ciklo pradžia.

Vaida Tamoševičiūtė

KRAUNASI ...