Parodos laikas: 2017 08 02 - 2017 08 26

Vieta: Galerija "Meno parkas" (Rotušės a. 27, Kaunas)

 

Rugpjūčio 2 d. (trečiadienis) 18 val., galerijos “Meno parkas” III-o aukšto ekspozicijų erdvėje vyks prancūzų menininkės Judith Lesur ir Aurio Radzevičiaus parodos “Hibridai” atidarymas.

Padarai – hibridai – padaryti iš gyvūnų, daržovių ir žmonių bruožų, jau kuris laikas šmėžuoja Judith Lesur ir Aurio Radzevičiaus darbuose, nesvarbu: tapybos, fotografijos, performanso ar videoanimacijų… formose.
Kaukių naudojimas jiems sukuria galimybes tirti kitus matomus veidus, kuomet labiausiai atpažįstama žmogaus kūno dalis yra paslėpta, įnešant šiek tiek tamsos, absurdo, poetiškumo, baugumo, grotesko…
Siekiant eiti toliau, nei atskirus autorių darbus, eksponuojamus „Meno parke“, vienijanti tema, Judith ir Auris nusprendė, praleidžiant šiek tiek laiko kartu Prancūzijoje ir Lietuvoje, aptarti ir sukurti naujus darbus būsimai parodai.
Keldami klausimą, kuo remiantis kurti kaukes – naudojant kasdienio gyvenimo medžiagas (audinys, kartonas, plastikas) ar labiau plėtojančias meną technikas (papjė mašė, tapyba), iškilo ir klausimas, kaip nusimesti kaukę – abiem besimokant, kaip gyventi ir kurti vienas šalia kito menkai tepažįstant, ir kaip kūrinio naratyvas.

Parodoje eksponuojama:
Judith Lesur fotografijos serija (Lietuva, Prancūzija, Madagaskaras, 2016-2017)
Aurio Radzevičiaus tapyba, objektai, instaliacijos.
Abiejų menininkų videodarbai.

 

Paroda yra galerijos tarptautinio kultūrinių mainų projekto „Meno linija“ dalis.

Projektą iš dalies finansuoja Lietuvos kultūros taryba, Lietuvos kultūros ministerija ir Kauno miesto savivaldybės programa „Iniciatyvos Kaunui“.

KRAUNASI ...